Tirane, shes ambjent biznesi 123 m² 220.000 Euro (Qender)

  • 220.000€
, Qender

Details

  • Price: 220.000€
  • Size: 123 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ka sipërfaqe prej 123.5 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Ambjenti është i investuar, i shtruar me parket dhe ka fasadë xhami. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-biznesi-qender-tirane-2/

ID: 37951

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate