Tirane, shes 3 Vila 3 Katshe 2.173 m² 450.000 Euro (Farkë)

 • 450.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 2173 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shiten tre vila në Farkë. Vilat kanë strukturë 3-katëshe dhe kanë sipërfaqe 873 m2 ndërtim dhe 1300 m2 truall. Vilat janë të organizuara në këtë mënyrë : katet zero përdoren për garazh, katet e para kanë sallon ndenje, ambient gatimi, nga një tualet, ndërsa katet e dyta kanë nga tre dhoma gjumi dhe nga një tualet. Dy nga vilat janë të mobiluara në mënyre bashkohore, ndërsa njëra nga vilat është e pamobiluar. Vilat janë të pajisura me çertifikat pronësie. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shiten, 3 Vila, Farkë, Tiranë

ID: 30660

 • Address Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate