Tirane, shes 3 poste parkimi, Kati 0, 42 m² 18.000 Euro (Oxhaku)

  • 18.000€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes 3 poste parkimi, Kati 0, 42 m² 18.000 Euro (Oxhaku)

, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 18.000€

Details

  • Price: 18.000€
  • Size: 42 m²
  • Type: garazh
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shiten tre poste parkimi te kryqëzimi i Oxhakut në Tiranë me sipërfaqe totale 42 m2 ku secili post ka 14 m2. Postet e parkimit mund të mund të mbyllen ose të ndahen. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shiten bashkë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shiten-poste-parkimi-oxhaku-tirane/

ID: 33096

  • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate