Tirane, shes 2+1 Kati 10, 110 m² 155.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)

 • 155.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes 2+1 Kati 10, 110 m² 155.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1, pranë shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të , të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 110 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e mobiluar. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkonin. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-sami-frasheri-tirane/

ID: 30143

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate