Tirane, ofert apartament 3+1+BLK Kati 6, 120 m² 140.000 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark)

 • 140.000€
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, ofert apartament 3+1+BLK Kati 6, 120 m² 140.000 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark)

, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 te Bulevardi Zhan D’Ark. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i shtruar me parket dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi Zhan D’Ark, Tiranë

ID: 43034

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate