Tirane, ofert apartament 3+1+BLK Kati 2, 137 m² 180.000 Euro (Bulevardi “Bajram Curri”)

 • 180.000€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 3+1 pranë Maternitetit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 137.6 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe një depo. Apartamenti disponon një post parkimi me vlerë 15000 euro, ka orientim lindje dhe dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-bulevardi-bajram-curri-tirane/

ID: 44131

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate