Tirane, jepet me qera zyre Kati 4, 64 m² 330 Euro (Myslym Shyri)

 • 330€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera zyre Kati 4, 64 m² 330 Euro (Myslym Shyri)

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në Myslym Shyr. Ambjenti ndodhet në katin e katërt të një pallati buzë rruge dhe ka sipërfaqe 64 m2. Ambjenti është i investuar dhe i organizuar në një apartament 2+1. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyra-myslym-shyri-tirane/

ID: 43188

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate