Tirane, jepet me qera zyre Kati 3, 90 m² 350 Euro (Ish Ekspozita)

 • 350€
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera

Tirane, jepet me qera zyre Kati 3, 90 m² 350 Euro (Ish Ekspozita)

, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Ish Ekspozitës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 90 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyre-ish-ekspozita-tirane/

ID: 44347

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate