Tirane, jepet me qera zyre Kati 3, 65 m² 400 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 400€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera ambjent për zyrë plus post parkimi pranë spitaleve. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 65 m2. Ambjenti është i organizuar në 1+1 dhe është i përshtatshëm për klinikë, zyrë dhe banim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyre-rruga-kongresi-i-manastirit-tirane/

ID: 44853

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate