Tirane, jepet me qera zyre Kati 2, 200 m² 900 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 900€
, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera

Tirane, jepet me qera zyre Kati 2, 200 m² 900 Euro (Rruga Tefta Tashko)

, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambjent për zyrë pranë Pazarit të Ri. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një vile dhe ka sipërfaqe 200 m2. Ambjenti përbëhet nga katër dhoma të pajisura secila me kondicioner, ambjent gatimi dhe dy tualete. Çmimi i diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyre-rruga-tefta-tashko-tirane/

ID: 44834

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate