Tirane, jepet me qera zyre Kati 1, 70 m² 374 Euro (Vasil Shanto)

 • 374€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera zyre Kati 1, 70 m² 374 Euro (Vasil Shanto)

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 374€

Details

 • Price: 374€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera ambjent pranë Hotel Diplomat. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 70 m2. Ambjenti është bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyra-vasil-shanto-tirane/

ID: 43193

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate