Tirane, jepet me qera zyre 70 m² 350 Euro (Kompleksi Arlis)

 • 350€
, Kompleksi Arlis

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera ambjent për zyra te Kompleksi Arlis. Ambjenti ka sipërfaqe 70 m2, i organizuar në apartament 1+1 dhe është bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-per-zyra-kompleksi-arlis-tirane/

ID: 43454

 • Address Kompleksi Arlis
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate