Tirane, jepet me qera Vile 500 m² 2.500 Euro (Sauk)

 • 2.500€
, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
qera
, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 500 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi vilën :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi i veçuar
 • 6 Dhoma Gjumi
 • 4 Tualete
 • 4 Ballkone
 • 500 m2
 • Post Parkimi
 • Oborr
 • Baçe

Cilësime të tjera:
Vila ka strukturë 3 katëshe dhe ndodhet në Mjull Bathore.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…e-sauk-tirane/

ID:46811

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate