Tirane, jepet me qera Vile 3 Katshe 438 m² 2.500 Euro (Kompleksi Colombo)

 • 2.500€
, Kompleksi Colombo

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 438 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera vilë pranë TEG-ut. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 438 m2. Vila përbëhet nga salloni, ambjent gatimi, katër dhoma gjumi, pesë tualete dhe verandë. Vila disponon kopësht dhe mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-kompleksi-colombo-tirane/

ID:44670

 • Address Kompleksi Colombo
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate