Tirane, jepet me qera Vile 3 Katshe 330 m² 1.200 Euro (Selitë)

 • 1.200€
, Selitë

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera vilë në Selitë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 330 m2 plus 1500 m2 oborr. Vila përbëhet nga dy sallone, ambjent gatimi, pesë dhoma gjumi, tre tualete dhe ballkon në çdo kat. Vila ofron dhe mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-selite-tirane/

ID: 44230

 • Address Selitë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate