Tirane, jepet me qera Vile 3 Katshe 281 m² 1.200 Euro (Rruga Asim Vokshi)

 • 1.200€
, Rruga Asim Vokshi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera Vile 3 Katshe 281 m² 1.200 Euro (Rruga Asim Vokshi)

, Rruga Asim Vokshi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 281 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Jepet me qera vilë te Rruga Asim Vokshi. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 281 m2. Kati zero është i organizuar në dy ambjente biznesi, dy tualete, një garazh dhe nje verande. Kati i pare eshte i organizuar ne 2+1, dhe papafingo ne 1+1 me dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-asim-vokshi-tirane/

ID: 42131

 • Address Rruga Asim Vokshi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate