Tirane, jepet me qera Vile 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 240 Euro (Kodra e Priftit)

 • 240€
, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera Vile 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 240 Euro (Kodra e Priftit)

, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera kati i dytë i një vile te Kodra e Prifti. Ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, ambjenti i ndenjies me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Post parkimi i përfshirë në çmim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-vile-kodra-e-priftit-tirane/

ID: 43961

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate