Tirane, jepet me qera Vile 2+1+BLK Kati 1, 115 m² 420 Euro (Rruga Kastriotët)

 • 420€
, Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 420€

Details

 • Price: 420€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera kati i parë i një vile mbrapa terminalit të autobusave. Ambjenti ka sipërfaqe 115 m2, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, ambjenti i ndenjies me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Post parkimi i përfshirë në çmim, uji dhe internet free. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Qera, Vilë, Rruga Kastriotët, Tiranë

ID: 44167

 • Address Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate