Tirane, jepet me qera toke , 1.800 m² (Vore) TT 510

  • 1.500€
, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
qera
, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 1.500€

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 1800 m²
  • Type: toke
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 355697017108

Description

Me Qera, Tokë.
Vendndodhja: Vorë, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të kryeqytetit .
– Infrastrukturë e zhvilluar, përfshirë rrugët, transportin publik.
– Zona ofron mundësi për ndërtime të reja.
– Avantazhi per investitorët dhe blersit është se kjo zonë ka potencialin për tu zhvilluar më tepër, gjë që do ti sillte edhe banorëve & bizneseve aktuale më shumë përfitime.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 1800 m2
-Gjerësia e parcelës 15m deri në 25m (vjen duke u zgjeruar)
– Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Avantazhe:
– Pozicion i favorshëm, në rrugën dytësore të aksit ndërqytetas Tiranë-Durrës.
– Mundësi e mirë investimi dhe e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si: dhënie makinash me qera, pjesë këmbimi për makina, showroome të bizneseve të ndryshme.
– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

  • Address Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
  • genti polisi