Tirane, jepet me qera shtepi 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 230 Euro (Bulevardi i Ri)

 • 230€
, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699470381

Description

Të dhëna mbi pronën :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Verandë
 • 120 m2
 • Oborr
 • Post parkimi

Cilësime të tjera:
Ambienti ndodhet në katin e tretë të një shtëpie private dhe është totalisht e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-i-ri-tirane/

ID: 47718

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate