Tirane, jepet me qera shtepi 2+1 Kati 1, 100 m² 320 Euro (Kodra e Priftit)

 • 320€
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699470381

Description

Të dhëna mbi pronën :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet me dritare
 • Verandë
 • Kati 1
 • 100 m2
 • Post parkimi
 • Oborr

Cilësime të tjera:
Ambienti ndodhet në katin e parë të një vile 2-katëshe dhe është e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…riftit-tirane/

ID: 48025

 • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate