Tirane, jepet me qera Godinë Biznesi 540 m² 5.400 Euro (Rruga Bardhyl)

  • 5.400€
, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 5.400€

Details

  • Price: 5.400€
  • Size: 540 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Jepet me qera godinë biznesi te Farmacia 10. Godina ka gjashtë kate dhe një kat nën tokë, ka sipërfaqe totale 540 m2. Godina është totalisht e investuar, disponon fasadë xhami, ashensor dhe hapësira parkimi. Godina është e përshtatshme për tipologji të ndryshme biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-godine-biznesi-rruga-bardhyl-tirane/

ID: 43395

  • Address Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate