Tirane, jepet me qera dyqan 74 m² 1.500 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

 • 1.500€
, Rruga Hoxha Tahsim
qera

Tirane, jepet me qera dyqan 74 m² 1.500 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

, Rruga Hoxha Tahsim
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 74 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ka sipërfaqe 74 m2 dhe ndodhet buzë rruge të një pallati të ri. Dyqani është i investuar, me sistem ndriçimi dhe aspirimi dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dyqan-rruga-hoxha-tahsim-tirane/

ID: 42902

 • Address Rruga Hoxha Tahsim
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate