Tirane, jepet me qera dyqan 74 m² 1.500 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

  • 1.500€
, Rruga Hoxha Tahsim

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 74 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ka sipërfaqe 74 m2 dhe ndodhet buzë rruge të një pallati të ri. Dyqani është i investuar, me sistem ndriçimi dhe aspirimi dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dyqan-rruga-hoxha-tahsim-tirane/

ID: 42902

  • Address Rruga Hoxha Tahsim
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate