Tirane, jepet me qera dyqan 55 m² 500 Euro (Galeria)

  • 500€
, Qender
qera

Tirane, jepet me qera dyqan 55 m² 500 Euro (Galeria)

, Qender
  • 500€

Details

  • Price: 500€
  • Size: 55 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 55 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dyqan-qender-tirane-2/

ID: 40338

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate