Tirane, jepet me qera dyqan 130 m² 800 Euro (Amerikan 3)

  • 800€
, Amerikan 3

Details

  • Price: 800€
  • Size: 130 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera dyqan përballë Amerikan 3. Dyqani ka sipërfaqe 130 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Dyqan, Amerikan 3, Tiranë

ID: 43366

  • Address Amerikan 3
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate