Tirane, jepet me qera apartament Kati 1, 55 m² 300 Euro (Rruga Fortuzi)

 • 300€
, Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament Kati 1, 55 m² 300 Euro (Rruga Fortuzi)

, Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 55 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-rruga-fortuzi-tirane/

ID:44798

 • Address Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate