Tirane, jepet me qera apartament duplex 2+1 100 m² 700 Euro (Kodra e Diellit)

 • 700€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament duplex 2+1 100 m² 700 Euro (Kodra e Diellit)

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Jepet me qera dupleks te Kodra e Diellit 1. Dupleksi ka sipërfaqe 100 m2, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Për një vizitë në këtë prone apo më teper informacione ju lutem na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dupleks-kodra-e-diellit-tirane/

ID: 43153

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate