Tirane, jepet me qera apartament duplex 152 m² 1.400 Euro (Qender)

 • 1.400€
, Qender
qera

Tirane, jepet me qera apartament duplex 152 m² 1.400 Euro (Qender)

, Qender
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera dupleks te Rruga e Barrikadave. Dupleksi ndodhet në katin e gjashtë dhe të shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe prej 125.2 m2 plus 26.87 m2 verandë. Kati i gjashtë organizohet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një tualet me dritare dhe verandën, ndërsa kati tjetër përbëhet dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Dupleksi është totalisht i sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-dupleks-qender-tirane/

ID: 44754

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate