Tirane, jepet me qera apartament 3+1+post parkimi, Kati 4, 160 m² 600 Euro (Myslym Shyri)

 • 600€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkon2
 • Kati 4
 • 2 Ashensore
 • 160 m2
 • Post parkimi

Cilësime të tjera:
Apartamenti është pjesërisht i mobiluar, i përshtatshëm dhe për zyra.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-shyri-tirane/

ID: 48999

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate