Tirane, jepet me qera ambjent 3+1+BLK Kati 6, 132 m² 500 Euro (Fiori Di Bosco)

 • 500€
, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Jepet me qera ambjent te Fiori Di Bosco. Ambjenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 132 m2. Ambjenti përbëhet nga korridori shpërndarës, tre dhoma, dy tualete, dy ballkone dhe një depo. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Ambjent, Fiori Di Bosco, Tiranë

ID: 42712

 • Address Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate