Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 6, 129 m² 500 Euro (Kompleksi Vizion Plus)

 • 500€
, Kompleksi Vizion Plus

Details

 • Price: 500€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Vizion Plus. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 129 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-kompleksi-vizion-plus-tirane/

ID:45292

 • Address Kompleksi Vizion Plus
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate