Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 4, 120 m² 600 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 600€
, Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
, Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 4
 • Ashensor
 • 120 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe jepet me qera vetëm për të huaj.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…avajes-tirane/

ID: 47135

 • Address Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate