Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 155 m² 800 Euro (Qendër)

 • 800€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 3+1 në fillim te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 155 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

ID:44494

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate