Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 142 m² 800 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 800€
, Rruga Tefta Tashko
qera

Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 142 m² 800 Euro (Rruga Tefta Tashko)

, Rruga Tefta Tashko
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 në rrugën Tefta Tashko Koço. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 142 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni, tre dhoma, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-rruga-tefta-tashko-koco-tirane/

ID:44483

 • Address Rruga Tefta Tashko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate