Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 110 m² 500 Euro (Don Bosko)

 • 500€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 110 m² 500 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar e i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe me sistem chiller. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-don-bosko-tirane/

ID: 43503

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate