Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 9, 110 m² 700 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 700€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 pranë Galerisë, te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-e-barrikadave-tirane/

ID: 44953

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate