Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 140 m² 1.500 Euro (RTSH-ja)

 • 1.500€
, RTSH-ja

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • Kati 8
 • Ashensor
 • Taksa të përfshira
 • 140 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe i pajisur me kondicioner në çdo dhomë. Pallati në të cilin ndodhet apartamenti është i pajisur me kamera sigurie.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…tsh-ja-tirane/

ID: 49788

 • Address RTSH-ja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra