Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 112 m² 550 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 550€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me fasadë të ventiluar dhe ka sipërfaqe 112 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-e-barrikadave-tirane/

ID: 46168

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate