Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 850 Euro (Qender)

 • 850€
, Qender
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 850 Euro (Qender)

, Qender
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-qender-tirane/

ID: 44513

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate