Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 100 m² 800 Euro (Rruga e Bogdanëve)

 • 800€
, Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Bogdanëve. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-e-bogdaneve-tirane/

ID: 46012

 • Address Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate