Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 90 m² 550 Euro (Air Albania)

 • 550€
, Air Albania, 202, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 90 m² 550 Euro (Air Albania)

, Air Albania, 202, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Air Albania. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-air-albania-tirane/

ID: 42560

 • Address Air Albania, 202, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate