Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 120 m² 700 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 700€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
qera
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi i Veçuar
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 6
 • Ashensor
 • 120 m2
 • Sistem ngrohje-ftohje

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…asanit-tirane/

ID: 49823

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate