Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 98 m² 350 Euro (Yzberisht)

 • 350€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 5
 • Ashensor
 • 98 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka hapësirë të bollshme, dhe eshte i mire administruar. Apartamenti është totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket si edhe kondicioner. Stacioni autobuzit ndodhet direkt poshte pallatit.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…isht-tirane-2/

ID: 46895

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate