Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m² 450 Euro (Shkolla e Kuqe)

 • 450€
, Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Kuqe. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri të 2021 dhe ka sipërfaqe 00 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i investuar, pjesërisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-shkolla-e-kuqe-tirane/

ID: 44038

 • Address Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate