Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 85 m² 550 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 550€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-apartament-21-rruga-e-elbasanit-tirane-3/

ID: 45168

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate