Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 450 Euro (Don Bosko)

 • 450€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 450 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 98 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-don-bosko-tirane/

ID: 43809

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate