Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 300 Euro (Fresku)

 • 300€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-fresku-tirane-4/

ID: 45302

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate