Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 500 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 500€
, 1, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
, 1, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga ambjenti i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-bulevardi-zogu-1-tirane/

ID: 45626

 • Address 1, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate