Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 700 Euro (Pranë Kishës Katolike)

 • 700€
, Rruga Him Kolli
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 700 Euro (Pranë Kishës Katolike)

, Rruga Him Kolli
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 pranë Kishës Katolike Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 114 m2. Apartamenti është i mobiluar mjaft mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një ballkon, një tualet dhe një depo. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-apartament-21-rruga-him-kolli-tirane/
ID:42593

 • Address Rruga Him Kolli
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate