Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m² 1.100 Euro (Qender)

 • 1.100€
, Qender

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Taksat janë të përfshira në çmim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-qender-tirane-3/

ID: 45027

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate